Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací
X
Pomohli jsme ostatním, pomůžeme i vám!
Úvod    Aktuálně    Pomohli jsme ostatním, pomůžeme i vám!

Pomohli jsme ostatním, pomůžeme i vám!

Pomohli jsme ostatním, pomůžeme i vám!

Opravdu si myslíte, že už nemůžete zlepšit vaši výrobu?
Udělejte si čas, na setkání s našimi specialisty, kteří projdou vaši výrobu.
Najdou možnosti, které vy už nevidíte, navrhnou řešení opřená o desítky let zkušeností, předloží kalkulace, které jsou pro vás v říši snů.
Za hodinu vašeho času, můžete získat zásadní úspory, méně starostí a skvělého obchodního partnera.

Kam dál?

Společnost ZEKO INVA úspěšně rozšiřuje své portfolio služeb!

ZEKO INVA před několika lety rozšířila portfolio služeb, které poskytuje svým zákazníkům o obor elektro. Majitel společnosti Aleš Kopřiva k tomu řekl: „Máme ve svých řadách velmi šikovné specialisty a tak jsme chtěli maximálně využít jejich potenciál. Nyní už mohu říct, že jsem velmi rád, že se to podařilo! Na našich pobočkách kompletujeme, a to včetně pájení, elektro součástky jako jsou jističe, chrániče, nebo kompletujeme jednodušší kabelové svazky, a další. K tomuto účelu jsme si sami navrhli a vytvořili speciální linku a máme i svůj mezisklad. Pro zákazníka tak poskytujeme kompletní službu. Máme vyzkoušeno, že dokážeme zpracovat více jak dvacet tisíc kusů týdně. Poptávky po tomto typu služby rostou a já jsem rád, že i díky zkušenostem a naší flexibilitě, můžeme nabídnou své služby na špičkové úrovni.

Zobrazit více>>

Snižte své náklady díky náhradnímu plnění

Využijte náhradní plnění a ušetřete své náklady na odvody...

Zobrazit více>>

Pomohli jsme ostatním, pomůžeme i vám

Opravdu si myslíte, že už nemůžete zlepšit vaši výrobu? Udělejte si čas, na setkání s našimi specialisty, kteří projdou vaši výrobu. Najdou možnosti, které vy už nevidíte, navrhnou řešení opřená o desítky let zkušeností, předloží kalkulace, které jsou pro vás v říši snů. Za hodinu vašeho času, můžete získat zásadní úspory, méně starostí a skvělého obchodního partnera.

Zobrazit více>>

Kontakty

adresa

Tovární 117
381 01 Český Krumlov